2026-06-12
Bogumiła, Tarnowiec
Serdecznie polecam szkółkę piękne rośliny wspaniale się przyjmują jeszcze się nie zdarzyło żeby był jakiś problem doskonały obsługa rośliny świetnie zabezpieczone w transporcie Nic dodać nic ująć naprawdę polecam
2026-06-12
Justyna, Tumlin
Polecam
2026-06-11
Artur, Zalasewo
2026-06-06
Aneta, Warszawa
2026-06-02
Ewa, Ratułów
Sadzonki dość duże, dobrze zabezpieczone choć wiadomo, że transport im nie służy.
Przyjęły się, przekwitły i teraz mam nadzieję że się zagęszczą.
2026-05-31
Allan, Væggerløse
2026-05-31
Anna, Grzybowa Góra
2026-05-30
Jacek, Kowalicha
Wszystko super, kupiłem ok 200 floksow, polecam
2026-05-30
DANIEL, STRACHÓW
2026-05-26
Danuta, Zawiercie
Rośliny zgodne z zamówieniem ,solidnie zapakowane, polecam.
Kupuj rośliny tylko w szkółkach .
2026-05-23
Anna, Warszawa
Sadzonki super, wysyłka szybka, a rośliny zapakowane idealnie.
2026-05-19
Vlasta, Louny
vše OK