Wszystkie prezentowane opinie są zebrane wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie i nie mogły być zmienione przez sklep. Ich autentyczność gwarantuje IAI S.A., dostawca systemu IdoSell, dedykowanego do prowadzenia profesjonalnego sklepu internetowego.
Sortuj:od najnowszych
Opinie w języku:wszystkie
2026-06-12
Teresa, Ząbki
00
2026-06-12
Bogumiła, Tarnowiec
Serdecznie polecam szkółkę piękne rośliny wspaniale się przyjmują jeszcze się nie zdarzyło żeby był jakiś problem doskonały obsługa rośliny świetnie zabezpieczone w transporcie Nic dodać nic ująć naprawdę polecam
00
2026-06-12
Justyna, Tumlin
Polecam
00
2026-06-11
Artur, Zalasewo
00
2026-06-06
Aneta, Warszawa
00
2026-06-02
Ewa, Ratułów
Sadzonki dość duże, dobrze zabezpieczone choć wiadomo, że transport im nie służy. Przyjęły się, przekwitły i teraz mam nadzieję że się zagęszczą.
00
2026-05-31
Allan, Væggerløse
00
2026-05-31
Anna, Grzybowa Góra
00
2026-05-31
Tomasz, Giby
00
2026-05-30
Jacek, Kowalicha
Wszystko super, kupiłem ok 200 floksow, polecam
00
2026-05-30
DANIEL, STRACHÓW
00
2026-05-28
Beata, Nadma
00
2026-05-26
Danuta, Zawiercie
Rośliny zgodne z zamówieniem ,solidnie zapakowane, polecam. Kupuj rośliny tylko w szkółkach .
00
2026-05-23
Anna, Warszawa
Sadzonki super, wysyłka szybka, a rośliny zapakowane idealnie.
00
2026-05-19
Vlasta, Louny
vše OK
00
pixel