Wszystkie prezentowane opinie są zebrane wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie i nie mogły być zmienione przez sklep. Ich autentyczność gwarantuje IAI S.A., dostawca systemu IdoSell, dedykowanego do prowadzenia profesjonalnego sklepu internetowego.
Sortuj:od najnowszych
Opinie w języku:wszystkie
2026-06-10
Agnieszka, Katowice
Szybko sprawnie i bezproblemowo: )
00
2026-06-08
Monika, Krasne
00
2026-06-07
Teresa, Lodz
Nie mam zastrzeżeń
00
2026-06-07
Marina, Radom
00
2026-06-07
Magdalena, Śrem
00
2026-06-07
Martyna, Wiązownica
Dziękuję bardzo za szybko realizację zamówienia, bandaski super sprawdziły sie na weselu
00
2026-06-06
Patrycja, Katowice
Piękny strój zgodny z opisem.
00
2026-06-04
Ewa, Stary Jamielnik
Szybko i bezproblemowo
00
2026-05-31
Halina, Sztum
Super
00
2026-05-29
Lucjan F., Piekary Śląskie
!
00
2026-05-29
Ewa, Przeworsk
00
2026-05-29
ELŻBIETA, WARSZAWA
Bardzo szybka wysyłka i piękny strój firmy Feba. Bardzo polecam zakupy na piubiu.pl
00
2026-05-26
Sabina, Trzeboś
Jestem bardzo zadowolona. Polecam piubiu😍
00
2026-05-24
Dorota, Środa Wielkopolska
dziękuję bardzo za zakup wszystko było bardzo sprawnie zamówienie zrealizowane szybko nie mam żadnych zastrzeżeń moge polecić Państwa sklep Pozdrawiam
00
2026-05-23
Helena, Leszno
00
pixel