2026-06-08
Patrycja, Regulice
Polecam
2026-06-06
Jerzy, Gliwice
2026-06-02
Magdalena, Piła
Mimo, że za pierwszym razem otrzymałam paczkę z uszkodzonym kloszem. Nie było problemu z uznaniem reklamacji i wysyłki z drugim kloszem. Pani obsługująca miła i pomocna.
2026-05-14
Mariusz, Leżajsk
2026-05-13
Marek, Ożarów Mazowiecki
wszystko zgodnie z zamówieniem i bez zastrzeżeń
2026-05-11
WIOLETTA, Lipka
Zamówiony towar zgodny ze specyfikacją.
2026-05-11
Karol, WROCŁAW
Musicie Państwo poprawić komunikację z klientem sklepu internetowego, zamówienie ostatecznie dotarło jednak:
- wszystkie maile od Państwa wylądowały w spamie na moim koncie Gmail
- na maile pisane do sklepu odpowiada "alina alina", standardem jest podawanie imienia i nazwiska i nie ma z tym problemu w innych działach obsługi klienta
- zamówienie zaraz po złożeniu zostaje wstrzymane i czeka na kompletację, brak jakiejkolwiek informacji do kiedy, ani informacji o zmianie statusu
- po kolejnym mailu, znowu w mailu dostaję info o realizacji, rzekomo kurier inPost już je odbiera
- w innym mailu dostaję informację o jakieś wysyłce od Spektrum, innym kurierem niż inPost
- odbieram zamówienie, w sklepie internetowym status nadal bez zmian, informacja, że zamówienie wstrzymane.
- kilka godzin po odbiorze, nagle w 1 minutę zamówienie zmienia status chyba ze 3 razy, wygląda to tak jakby cała trasa ponad 200 km została przejechana przez kuriera w tą jedną minutę.
- statusy w sklepie internetowym są po to być ich używać, brak odpowiedniego zarządzania nimi powoduje nerwowość po stronie klientów
- przy logowaniu za pośrednictwem mojego konta google, Państwa sklep próbuje pobrać informacje o wszystkich moich kontaktach mailowych, IMHO jest to naruszenie prywatności, nie są Państwu potrzebne takie same do realizacji mojego zamówienia.
Ostatecznie towar dotarł, ale radzę przeprowadzić szkolenie dla pracowników z obsługi sklepu internetowego i komunikacji z klientem, bo nie wygląda to dobrze z Państwa strony...
2026-05-07
Waldemar, Andrychow
2026-05-07
Wojciech, GDAŃSK
2026-05-03
Ireneusz, Zabrze
Dziękuję za miłą obsługę.
2026-04-27
Daniel, Biała Podlaska