Wszystkie prezentowane opinie są zebrane wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie i nie mogły być zmienione przez sklep. Ich autentyczność gwarantuje IAI S.A., dostawca systemu IdoSell, dedykowanego do prowadzenia profesjonalnego sklepu internetowego.
Sortuj:od najnowszych
2026-06-08
Patrycja, Regulice
Polecam
00
2026-06-06
Jerzy, Gliwice
00
2026-06-02
Magdalena, Piła
Mimo, że za pierwszym razem otrzymałam paczkę z uszkodzonym kloszem. Nie było problemu z uznaniem reklamacji i wysyłki z drugim kloszem. Pani obsługująca miła i pomocna.
00
2026-05-25
Agata, Liszki
00
2026-05-14
Mariusz, Leżajsk
00
2026-05-13
Marek, Ożarów Mazowiecki
wszystko zgodnie z zamówieniem i bez zastrzeżeń
00
2026-05-12
Marcin, Łódź
00
2026-05-11
WIOLETTA, Lipka
Zamówiony towar zgodny ze specyfikacją.
00
2026-05-11
Karol, WROCŁAW
Musicie Państwo poprawić komunikację z klientem sklepu internetowego, zamówienie ostatecznie dotarło jednak: - wszystkie maile od Państwa wylądowały w spamie na moim koncie Gmail - na maile pisane do sklepu odpowiada "alina alina", standardem jest podawanie imienia i nazwiska i nie ma z tym problemu w innych działach obsługi klienta - zamówienie zaraz po złożeniu zostaje wstrzymane i czeka na kompletację, brak jakiejkolwiek informacji do kiedy, ani informacji o zmianie statusu - po kolejnym mailu, znowu w mailu dostaję info o realizacji, rzekomo kurier inPost już je odbiera - w innym mailu dostaję informację o jakieś wysyłce od Spektrum, innym kurierem niż inPost - odbieram zamówienie, w sklepie internetowym status nadal bez zmian, informacja, że zamówienie wstrzymane. - kilka godzin po odbiorze, nagle w 1 minutę zamówienie zmienia status chyba ze 3 razy, wygląda to tak jakby cała trasa ponad 200 km została przejechana przez kuriera w tą jedną minutę. - statusy w sklepie internetowym są po to być ich używać, brak odpowiedniego zarządzania nimi powoduje nerwowość po stronie klientów - przy logowaniu za pośrednictwem mojego konta google, Państwa sklep próbuje pobrać informacje o wszystkich moich kontaktach mailowych, IMHO jest to naruszenie prywatności, nie są Państwu potrzebne takie same do realizacji mojego zamówienia. Ostatecznie towar dotarł, ale radzę przeprowadzić szkolenie dla pracowników z obsługi sklepu internetowego i komunikacji z klientem, bo nie wygląda to dobrze z Państwa strony...
01
2026-05-07
Waldemar, Andrychow
00
2026-05-07
Wojciech, GDAŃSK
00
2026-05-03
Ireneusz, Zabrze
Dziękuję za miłą obsługę.
00
2026-04-27
Daniel, Biała Podlaska
00
pixel