2026-06-11
Maria, Szewna
Towar dostarczony szybko, ale w środku paczki był rozerwany woreczek chłodzący i wszystko było zmoczone.
2026-06-09
Bogusława, Sokołów Młp.
Zamówione produkty otrzymałam bardzo szybko. Paczka starannie zapakowana. Produkty jak w opisie.
2026-06-09
Agnieszka, Staszów
wszystko super i dałabym więcej niż 5 gwiazdek, będę wracała.
2026-06-08
Dariusz, Świdnica
Wszystko przebiegło jak należy. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji i z produktów.
2026-06-07
Olha, Poznań
Produkt jest bardzo dobrze zapakowany, zgodny z opisem, dobrej jakości, mielony. Nie zawiera żadnych zbędnych dodatków. Bardzo dobry, drobny przemiał, łatwo się rozpuszcza i wygodnie stosuje. Polecam.
2026-06-07
Zdzisław, Bilcza
2026-06-07
Dorota, Warszawa
Bardzo długo czekałam na przesyłkę. Zamówienie opłacone na początku maja, dotarło do mnie dwa dni temu. Rozumiem,że zabrakło towaru,ale nie miałam w międzyczasie żadnej wiadomości informującej o losach mojego zamówienia. Dopiero tuż przed dostarczeniem przesyłki przyszła wiadomość,że przesyłka w drodze!
2026-06-06
Zdzisław, Kępiaste
Wybór przewoźnika FedEx kompletnie nietrafny. Dostawa opóźniona. 3 dni było za mało na dostawę, co dla produktów wymagających obniżonej temperatury, to stanowczo za długo. Nie będziemy ponawiać zakupu, bo ryzyko jest zbyt duże.
2026-06-05
Tereska, Gołdap
2026-06-05
Leszek, Wolbrom
2026-06-04
Barbara, Strzyżów
OK
2026-06-03
Joanna, Warszawa
Produkty super zapakowane, świeżość zachowana, szybka przesyłka. Zrobiony błąd w zamówieniu (zły artykuł przesłany), który został szybko załatwiony także plusy za reaktwnosc i utrzymanie jakości obsługi w kłopotliwej sytuacji.
2026-06-01
Ireneusz, Zakopane
bardzo szybka wysylka